Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sipariş / Kargo
 • Melodie Home Sipariş ve Kargo Hakkında

  Melodie Home Sipariş/Kargo

  Sipariş Hakkında;

  Melodie Home sitesinden yaptığınız tüm siparişleriniz 256bit SSL Kart Güvenliğiyle korunmaktadır. Siparişleriniz Hakkında yaşadığınız problemi Çağrı Merkezimiz veya İletişim sayfamızdan bize mesaj atarak iletebilirsiniz.Yaşanılan aksaklıklar Bankanız tarafından veya kartınız ile ilgili olabilir.Bu yüzden Siparişiniz hakkında yaşadığınız problemi tarafımıza iletmeniz önemle rica olunur. Bayii Siparişleri hakkında yaşanılan problemler hakkında detaylı bilgi almak veya hızlı çözüm için Çağrı Merkezimizi arayınız.

  Kargolama Süreci

  Melodie Home sayfasından satın aldığınız tüm ürünler 24 saat içerisinde kargoya verilmektedir. Ürün tedarik süreci , resmi tatiller , kargo firmalarının çalışma süresi tarafından bu süre aksayabilir. Cumartesi öğleden sonra ve Pazar günleri kargo yapılamamaktadır. Bayii tarafından talep edilen ürünlerde veya toplu alım işlemlerinde kargo sürecinde değişiklik olabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.